Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01-04-2019
dodano: JADŁOSPIS - CZERWIEC

07-11-2018
dodano: PODZIĘKOWANIA RODZICOM

03-10-2018
dodano cele na miesiąc październik w zakładkach GRUPY DZIECI

30-09-2018
zaktualizowano zakładkę - OPŁATY

23-04-2018
dodano: PODZIĘKOWANIA RODZICOM

MP12 Info Panel

 

w Pałacu Młodzieży

w Pałacu Młodzieży

KRÓLICZKI W  PAŁACU MŁODZIEŻY

 

W dniu 02.03.2018r przedszkolaki z grupy „Króliczków” odwiedziły pracownię fizyki i chemii w Pałacu Młodzieży. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z cyklu „Badacz Przyrody”.

Przed wyjściem dzieci zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas wycieczki. „Króliczki” w pracowni mogły samodzielnie  wykonywać różne doświadczeniach z fizyki i chemii, a także poznały ciekawe rekwizyty znajdujące się na terenie pracowni.

Takie zajęcia są dzieciom niezmiernie potrzebne – otwierają oczy na otaczający świat, pokazują jak wiele pięknych zjawisk można dostrzec na co dzień, trzeba tylko umieć odpowiednio patrzeć...  Prowadzące starały się zaszczepić we wszystkich dzieciach postawę badacza, który jest ciekawy co? jak? i dlaczego?, który potrafi selekcjonować i prawidłowo oceniać informacje docierające z różnego rodzaju mediów i reklam – taka postawa na pewno zaprocentuje w dorosłym życiu.

Zajęcia sprawiły przedszkolakom wiele radości. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i pełne nowych doświadczeń. Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ

 

                                                                                                               p. Kasia

Wygenerowano w sekund: 0.14
504,688 unikalne wizyty