Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01-11-2020
dodano: [b]JADŁOSPIS - GRUDZIEŃ

27-09-2013
Szeroki uśmiech Z przymrużeniem oka Fajne

MP12 Info Panel

 

ważne

Uwaga Rodzice!!!

 

Zgodnie ze Statutem  Miejskiego Przedszkola  Nr 12 w Katowicach (§ 6 ) do przedszkola mogą uczęszczać dzieci, których stan zdrowia nie zagraża zdrowiu innych dzieci i personelu.

             Do przedszkola nie należy przyprowadzać dzieci przeziębionych, zakatarzonych, wymiotujących i z objawami innych chorób. W przypadku zaistnienia wątpliwości  co do stanu zdrowia dziecka, nauczycielka ma prawo żądać zaświadczenia lekarskiego o stanie zdrowia dziecka pod rygorem odmowy przyjęcia dziecka do przedszkola.

           Na sygnały nauczycieli prowadzących grupy zaniepokojonych faktem, że do przedszkola przyprowadzane są dzieci chore i tym samym nie są spełnione zadania statutowe, Dyrekcja Przedszkola zwraca się z prośbą o nieprzyprowadzanie dzieci chorych (zakatarzonych, przeziębionych, kaszlących, wymiotujących oraz z gorączką, które nie mogą przebywać
 w grupie z dziećmi zdrowymi). W sytuacji rażących przypadków związanych z przyprowadzeniem do przedszkola dzieci będących w trakcie infekcji, nauczyciel ma prawo żądać od rodziców przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania do przedszkola.

 

Wygenerowano w sekund: 0.11
791,836 unikalne wizyty