Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01-04-2019
dodano: JADŁOSPIS - WRZESIEŃ

07-11-2018
dodano: PODZIĘKOWANIA RODZICOM

03-10-2018
dodano cele na miesiąc październik w zakładkach GRUPY DZIECI

30-09-2018
zaktualizowano zakładkę - OPŁATY

23-04-2018
dodano: PODZIĘKOWANIA RODZICOM

MP12 Info Panel

 

komunikat

DRODZY RODZICE!


W związku z przystąpieniem nauczycieli Przedszkola do STRAJKU, zwracam się z prośbą o pomoc w zorganizowaniu opieki nad dziećmi w dniach od 8 kwietnia 2019r do odwołania.  Przypuszczać należy,  że sytuacja będzie bardzo dynamiczna, stąd informacje o regularnym funkcjonowania  Miejskiego Przedszkola Nr 12 będą do Państwa przekazywane przez stronę internetową i ogłoszenia zamieszczane na drzwiach wejściowych do placówki. Za pomoc i zrozumienie tej trudnej sytuacji z góry serdecznie dziękuję.


W przypadku osób, które na czas strajku nauczycieli, nie znajdą opieki rodzinnej istnieje możliwość pobytu
w przedszkolu. Będzie to grupa mieszana kilkuosobowa nad którą czuwać będzie Pani Dyrektor wraz z personelem pomocniczym, łącznie z pracownikami kuchni. Serdecznie prosimy o potraktowanie tej sytuacji jako bardzo wyjątkową !!! Prowadzone będą tylko czynności opiekuńczo-wychowawcze oraz wyżywienie.


Można również skorzystać z prawa pozwalającego na zasiłek opiekuńczy z powodu sprawowania opieki nad dzieckiem zdrowym ( dotyczy  rodziców dzieci do lat 8) Wniosek o wypłatę zasiłku składa się u pracodawcy lub zleceniodawcy na druku Z15A dołączając oświadczenie,  że w danym okresie przedszkole do którego uczęszcza dziecko zostało nieprzewidzialnie zamknięte.


W razie pytań ze strony Państwa bardzo proszę o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Nikt nie wie jak długo trudna dla Państwa, niedogodna dla dzieci i dyskomfortowa dla Dyrektorów sytuacja potrwa. Serdecznie proszę o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej i na drzwiach przedszkola.

 

                                                                                                                           Z poważaniem


 Anna Gąbarczyk


DYREKTOR MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 12 

Wygenerowano w sekund: 0.05
520,488 unikalne wizyty