Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

05-11-2019
dodano: GRUPY DZIECI - LISTOPAD

05-11-2019
dodano: JADŁOSPIS - LISTOPAD

15-10-2019
dodano: Podziękowania Rodzicom

24-09-2019
dodano informacje w zakładce: Cała Polska Czyta Dzieciom

24-09-2019
dodano : Harmonogram imprez 2019/2020

MP12 Info Panel

 

kangurki

kangurki

DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁU PREWENCJI W KATOWICACH


         14 czerwca 2019r. Kangurki z okazji Dnia Otwartego Oddziału Prewencji Policji w Katowicach” mogły bliżej poznać tajniki pracy policjantów. Dla najmłodszych zorganizowano wiele atrakcji m. in. pokazy sprzętu, technik policyjnych czy zwierząt sprawujących służbę. Widowiskowe były zwłaszcza pokazy przeprowadzania akcji zatrzymania pseudokibiców z pomocą policji konnej, czy z użyciem armatki wodnej. Po pokazach dzieci w towarzystwie pana Piotra sierżanta sztabowego Oddziału Prewencji mogły zobaczyć sprzęt i wyposażenie Oddziału Antyterrorystycznego oraz sprzęt transportowy. Wielkim przeżyciem i niezapomnianą atrakcją dla przedszkolaków był przejazd policyjnym autem na sygnale.

         Takie spotkania przyczyniają się do pozytywnego nastawienia do policjantów, brak oporów w bezpośrednim kontakcie pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci. W trudnej sytuacji to właśnie osoba policjanta powinna się naszym dzieciom kojarzyć z udzieleniem pomocy.
          Dzięki zaangażowaniu pana Piotra – taty Alka z naszej grupy, dzień pełen atrakcji okazał się wspaniałą przygodą dla naszych wychowanków i z pewnością zostanie na długo w pamięci.   

                                                              Dziękujemy Smile

p. Renata

Wygenerowano w sekund: 0.08
547,358 unikalne wizyty