Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01-11-2020
dodano: JADŁOSPIS- STYCZEŃ

27-09-2013
Szeroki uśmiech Z przymrużeniem oka Fajne

MP12 Info Panel

 

kangurki

kangurki

DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁU PREWENCJI W KATOWICACH


         14 czerwca 2019r. Kangurki z okazji Dnia Otwartego Oddziału Prewencji Policji w Katowicach” mogły bliżej poznać tajniki pracy policjantów. Dla najmłodszych zorganizowano wiele atrakcji m. in. pokazy sprzętu, technik policyjnych czy zwierząt sprawujących służbę. Widowiskowe były zwłaszcza pokazy przeprowadzania akcji zatrzymania pseudokibiców z pomocą policji konnej, czy z użyciem armatki wodnej. Po pokazach dzieci w towarzystwie pana Piotra sierżanta sztabowego Oddziału Prewencji mogły zobaczyć sprzęt i wyposażenie Oddziału Antyterrorystycznego oraz sprzęt transportowy. Wielkim przeżyciem i niezapomnianą atrakcją dla przedszkolaków był przejazd policyjnym autem na sygnale.

         Takie spotkania przyczyniają się do pozytywnego nastawienia do policjantów, brak oporów w bezpośrednim kontakcie pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci. W trudnej sytuacji to właśnie osoba policjanta powinna się naszym dzieciom kojarzyć z udzieleniem pomocy.
          Dzięki zaangażowaniu pana Piotra – taty Alka z naszej grupy, dzień pełen atrakcji okazał się wspaniałą przygodą dla naszych wychowanków i z pewnością zostanie na długo w pamięci.   

                                                              Dziękujemy Smile

p. Renata

Wygenerowano w sekund: 0.09
796,602 unikalne wizyty