Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01-11-2020
dodano: JADŁOSPIS- STYCZEŃ

27-09-2013
Szeroki uśmiech Z przymrużeniem oka Fajne

MP12 Info Panel

 

ogłoszenia

ogłoszenia

 

 

OGŁOSZENIA 


15.09 (wtorek) - Międzynarodowy Dzień Kropki to DZIEŃ, który od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki. W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE TO DZIEŃ PEŁEN KROPKOWYCH WRAŻEŃ Laughing 

 

18.09 (piątek) o 10.30 – zapraszamy dzieci na teatrzyk  „PRZYGODY OKRUSZKA”. Koszt teatrzyku zostanie pokryty z funduszy Rady Rodziców.

 

 

20 wrzesień - to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Ze względu na to, że w tym roku ten dzień wypada w niedzielę, my go uczcimy w poniedziałek 21 września ….. W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE TO DZIEŃ WYJĄTKOWYCH I WESOŁYCH ZABAW.

 

25.09 – naukowe show z dr WOW – zabawy w eksperymentowanie pt. „Bujanie w obłokach” . Koszt 18 zł. Do 24 września odliczone pieniążki  prosimy przynosić w kopertach.


Wygenerowano w sekund: 0.09
801,868 unikalne wizyty