Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

27-09-2013
Szeroki uśmiech Z przymrużeniem oka Fajne

MP12 Info Panel

 

Dzień Babci I Dziadka

Dzień Babci I Dziadka

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie!
Z okazji Waszego Święta pragniemy
złożyć Państwu serdeczne życzenia,

każdego dnia uśmiechu na twarzy,
pomyślności i zdrowia przez długie lata.
Niech Wasze Wnuki będą dla Was
źródłem nieustannej radości,
     bezinteresownej miłości oraz powodem do dumy!

 


 

 

Zakończenie zbiórki karmy

Zakończenie zbiórki karmy

ZAKOŃCZENIE ZBIÓRKI KARMY

 

Dobiegła końca organizowana w naszym przedszkolu zbiórka karmy dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Państwa podarunki zostały przekazane pracownikom schroniska, dzięki czemu brzuszki czworonogów przez pewien czas na pewno nie będą puste. Cieszymy się, że dzieci wraz z rodzicami tak chętnie zaangażowały się w akcję. Smile


 

schronisko

 

schronisko

 

Za okazane serce i wszystkie Państwa dary serdecznie dziękujemy!

 

schronisko

Wystawa kartek świątecznych

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”. Celem konkursu było przede wszystkim propagowanie świątecznych tradycji oraz inspirowanie do wspólnego, kreatywnego spędzania czasu z rodziną. Zainteresowanie konkursem było ogromne, udział wzięło aż 30 dzieci. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie! Wszystkie dostarczone kartki były przepięknie wykonane, dlatego postanowiliśmy nagrodzić wszystkich uczestników, którzy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Smile Bardzo dziękujemy i zapraszamy na wystawę online „Najpiękniejszych kartek bożonarodzeniowych z Miejskiego Przedszkola nr 12 w Katowicach”:

Najpiękniejsze kartki świąteczne.mov - Dysk Google

Dyplom

Serdecznie gratulujemy Kacprowi Sz. zajęcia I miejsca w międzyprzedszkolnym konkursie piosenki pt. „Zaśpiewam Wam, jaką rodzinę mam” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach oraz Giszowieckie Centrum Kultury! Laughing


 

dyplom

Wizyta Mikołaja

Wizyta Mikołaja

MIKOŁAJ ODWIEDZA DZIECI


6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość, który wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. To nie mógł być nikt inny, tylko Święty Mikołaj - niezwykle wesoły i chętny do wspólnej zabawy i tańca pan. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.


Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

 

Świąteczne pierniczki

Świąteczne pierniczki

PIECZEMY ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI


W minionym tygodniu w  naszym  przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw. Przedszkolaki z każdej grupy piekły pierniczki. Najpierw do tego odpowiednio się przygotowały, dbając o czyste  rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne, a także zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotowe dzieci z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy – wykrawały ciasteczka.  Efektem  naszej pracy były pachnące pierniczki, które wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój.

Dyplomy

sm

 

sm

Wygenerowano w sekund: 0.06
1,730,525 unikalne wizyty