Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01-11-2020
dodano: JADŁOSPIS- STYCZEŃ

27-09-2013
Szeroki uśmiech Z przymrużeniem oka Fajne

MP12 Info Panel

 

ważne

W sposobie realizacji kształcenia na odległość nauczyciele korzystać będą z rekomendowanych przez ministerstwo materiałów dostępnych na platformie https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje, emitowanych w pasmach edukacyjnych programów Telewizji Publicznej i Polskiego Radia, a także z przygotowanych przez siebie materiałów.

 

Pragnę nadmienić, że jest to czas trudny dla nas wszystkich, wymaga on wzajemnej współpracy, zrozumienia i zaangażowania.

Przypominam, że zgodnie ze stanowiskiem MEN nie jest to czas wolny. Dzieci i Nauczyciele  nadal realizują materiał edukacyjny. Wszyscy musimy na nowo zorganizować czas nauki i pracy uwzględniając zasady higienicznych i bezpiecznych warunków pracy. Należy pamiętać o przerwach, odpoczynku i rozrywce.

Chociaż nie możemy się spotkać to nie zapominajmy o codziennych, zwyczajnych rozmowach z bliskimi., wykorzystajmy dobrze ten czas.

 

Wszyscy Państwo stanowicie społeczność Miejskiego Przedszkolna Nr 12 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 7 w Katowicach bądźmy razem w tym trudnym okresie.

 

Na zakończenie proszę Rodziców o wyrozumiałość i wsparcie.

Nauczycieli proszę o równomierne obciążanie dzieci zajęciami w danym dniu.

Wszystkich proszę o dbanie o własne zdrowie bo ono jest najważniejsze.

 

Z wyrazami szacunku

Magdalena Hofler

 

Wygenerowano w sekund: 0.06
801,944 unikalne wizyty