Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

27-09-2013
Szeroki uśmiech Z przymrużeniem oka Fajne

MP12 Info Panel

 

#LekcjaHigieny #Wirusoochorna

 

" W naszym przedszkolu bierzemy udział w wojewódzkiej akcji informacyjno-edukacyjnej pt. "Wirusoochorna". Dzieci zostały zapoznane z Mydłomenem, super bohaterem, który uczy nasze przedszkolaki jak dbać prawidłowo o higienę. Zachęcamy Państwa do śledzenia naszej Galerii zdjęć, w folderze Wirusoochrona udostępniana na bieżąco będzie relacja z podjętych działań na rzecz higieny i ochrony zdrowia. W naszym przedszkolu uczymy się dbać o siebie poprzez zabawę, kreatywność i wzajemną współpracę.
#LekcjaHigieny #Wirusoochorna  "

 

 

Działaj z imPETem

 

Szanowni Państwo,
bierzemy udział w konkursie pt. „Działaj z imPETem”. Zapraszamy do głosowania! 
Nasze Przedszkolaki wzięły udział w ekologicznym projekcie pt. „Działaj z imPETem”. Dzięki udziałowi, wiedzą już, jak segregować śmieci oraz jak przygotowywać je do wyrzucenia. W ramach projektu bierzemy również udział w konkursie plastycznym. Dzieci przygotowały wesoły, żółty pojemnik na odpady. Zapraszamy do głosowania. Czekają na nas atrakcyjne nagrody! Głosowanie trwa od 1 marca do 3 kwietnia, aby zagłosować, należy wejść w poniższy link i oddać głos na naszą pracę:


 

Ferie w przedszkolu

„W minionym tygodniu w naszym przedszkolu odbyło się wiele ciekawych aktywności. Z okazji Dnia Wieloryba, dzieci dowiedziały się wielu interesujących wiadomości na temat tych ssaków. Czy wiecie, że największy z nich to Płetwal Błękitny? Ma około 30 metrów długości . W tym tygodniu zrealizowaliśmy również zajęcia na temat czystego powietrza  w ramach projektu „Klub Zdrowego Przedszkolaka”. Przedszkolaki wiedzą już, skąd bierze się dym oraz dlaczego jest taki szkodliwy dla zdrowia. W czwartek oczywiście świętowaliśmy „Tłusty Czwartek”, to był słodki dzień. Tydzień zakończyliśmy „Dniem Dinozaura” i wieloma ciekawostkami na temat tych pradawnych gadów . Czy wiecie, co wspólnego ma T-Rex  z bananem , kotem  i pandą . Zapytajcie naszych starszaków.

 


 


 


 


 


podziękowanie

bezpieczne ferie

wirusoochrona

Bal Karnawałowy

Zapraszamy wszystkie dzieci
na Bal Karnawałowy,
który odbędzie się
w dniu 11.02.2022 r. (piątek)


 

Prosimy rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci.
W dniu balu odbędzie się sesja fotograficzna.

 

 


Wygenerowano w sekund: 0.05
1,730,413 unikalne wizyty