Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

02-10-2020
dodano: JADŁOSPIS - PAŹDZIERNIK

27-09-2013
Szeroki uśmiech Z przymrużeniem oka Fajne

MP12 Info Panel

 

DZIEŃ KROPKI

DZIEŃ KROPKI

DZIEŃ KROPKI

 

 

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ KROPKI. Inspiracją do zaznaczenia tego dnia w naszych kalendarzach, było opowiadanie „Kropka” ( „The Dot”), którego autorem jest Peter H.Reynolds. Ubrania dzieci zaznaczone były kolorowymi kropkami. W salach przedszkolnych powstawały kropeczkowe obrazy, zabawy, kropeczkowe zdjęcia. Ten dzień był kolorowy i bardzo radosny.

KROPKA – to symbol talentów, nie tylko dziecięcych. Talentów, które drzemią w nas wszystkich. Czasem tylko KTOŚ musi pomóc nam w to uwierzyć…


PRZECZYTAJ: opowiadanie „Kropka”        

 

do pobrania

ogłoszenia

ogłoszenia

 

 

OGŁOSZENIA 


15.09 (wtorek) - Międzynarodowy Dzień Kropki to DZIEŃ, który od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki. W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE TO DZIEŃ PEŁEN KROPKOWYCH WRAŻEŃ Laughing 

 

18.09 (piątek) o 10.30 – zapraszamy dzieci na teatrzyk  „PRZYGODY OKRUSZKA”. Koszt teatrzyku zostanie pokryty z funduszy Rady Rodziców.

 

 

20 wrzesień - to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Ze względu na to, że w tym roku ten dzień wypada w niedzielę, my go uczcimy w poniedziałek 21 września ….. W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE TO DZIEŃ WYJĄTKOWYCH I WESOŁYCH ZABAW.

 

25.09 – naukowe show z dr WOW – zabawy w eksperymentowanie pt. „Bujanie w obłokach” . Koszt 18 zł. Do 24 września odliczone pieniążki  prosimy przynosić w kopertach.


GŁOSOWANIE

udział w projekcie

procedury przedszkola

ogłoszenie

SZANOWNI RODZICE 


Z dniem 1.09 rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w poszczególnych grupach:

KUBUSIE – dzieci 3 letnie – 1.09 godz. 17.00

KANGRURKI – 2.09 godz. 17.00

KRÓLICZKI – 3.09 godz. 17.00

TYGRYSKI – 4.09 godz. 17.00

Prosimy, aby na zebraniu była obecna tylko jedna osoba z rodziny ( w maseczce ochronnej).


Z uwagi na COVID w przedszkolu obowiązują  WYTYCZNE PRZECIWEPIDEMICZNE GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO, DLA PRZEDSZKOLI, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ I INNYCH FORM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO ORAZ INSTYTUCJI OPIEKI NAD DZIEĆMI W WIEKU DO LAT 3  Z 25 SIERPNIA 2020R.


W związku z procedurami, na teren szatni mogą wejść tylko rodzice przyprowadzający dzieci nowoprzyjęte do przedszkola. Dzieci starsze do przedszkola wchodzą samodzielnie, a Rodzic oczekuje przy wejściu, na wynik pomiaru temperatury dziecka.


W pierwszy dzień pobytu w przedszkolu prosimy zaopatrzyć dziecko:


- w wygodne, bezpieczne zmienne obuwie, w których można bezpiecznie chodzić, bawić się a nawet skakać 

- w zmienne ubrania, które zostaną w szatni na wypadek nieoczekiwanego spotkania z zupą itp. 

- piórnik (najlepiej w kształcie tuby) a w nim kredki, ołówek, temperówka i gumka do ścierania ( uwaga: dotyczy 4, 5 i 6 lat)

 

 

Pozostałe sprawy zostaną ustalone na zebraniu. 

DO ZOBACZENIA LaughingLaughingLaughing

Wygenerowano w sekund: 0.03
734,207 unikalne wizyty