Losowa Fotka

Ostatnie artyku?y

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01-11-2020
dodano: [b]JADŁOSPIS - GRUDZIEŃ

27-09-2013
Szeroki uśmiech Z przymrużeniem oka Fajne

MP12 Info Panel

 

ogłoszenie

ogłoszenie

WYCIECZKA „Króliczki”


15. marca w grupie „Króliczki” zorganizowana zostanie wycieczka do Mysłowickiego Ośrodka Kultury, w ramach: III Dni Katowickiej Arteterapii i Muzykoterapii. Dzieci obejrzą muzyczną bajkę terapeutyczną pt. „Paź Królowej” W dniu wycieczki śniadanie zaplanowane zostanie na godzinę 7.45. Wyjazd z przedszkola o godzinie 8.30. Koszt wycieczki – 15zł / dziecko

PROSIMY O PUKTUALNE PRZYPROWADZENIE DZIECI

 

DZIEŃ BANIEK MYDLANYCH

22. marca w naszej grupie zorganizowane zostaną zajęcia z okazji POWITANIA WIOSNY. Proszę , o wyposażenie każdego dziecka w mały zestaw do dmuchania baniek mydlanych. W tym dniu wszystkim naszym działaniom towarzyszyć będą …BAŃKI MYDLANE!!!

 

p. Sylwia 

w króliczkach

w króliczkach

DZIEŃ DINOZAURA 

 

We wtorek grupa Króliczków obchodziła Dzień Dinozaura. 

Przedszkolaki poznały wiele ciekawostek na temat tych pradawnych zwierząt. Dzieci świetnie poradziły sobie z różnymi zadaniami, m.in.  układały memory, a także wcielały się w role paleontologów i odszukiwały ukrytych papierowych kości dinozaurów. Króliczki wykonały również piękne prace plastyczne przedstawiające dinozaury z figur geometrycznych. Na zakończenie dzieci obejrzały bajkę o dinozaurach oraz otrzymały maski przedstawiające triceratopsy.

 

p. Dominika

zaproszenie

ważne

rekrutacja

 

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

 

SZANOWNI RODZICE, INFORMUJEMY, ŻE

 

ELEKTRONICZNA rekrutacja podstawowa na nowy rok szkolny

będzie trwać od 12 marca do 25 kwietnia.

 Adres do logowania: www.katowice.przedszkola.vnabor.pl


Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami w zakładce REKRUTACJA

 

 

ZAPRASZAMY   DO    NASZEGO    PRZEDSZKOLA Wink

wydarzenia

wydarzenia

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY ....

  Styczeń mimo typowo zimowej aury, w naszym przedszkolu upłynął w bardzo atrakcyjny sposób. Pomimo, że bal dopiero przed nami, to na początku stycznia wysłuchaliśmy pięknego koncertu, który wprowadził nas w karnawałowe rytmy przy dźwiękach pianina i wiolonczeli. Kolejnym kulturalnym a zarazem pouczającym momentem był udział w teatrzyku „Przyjaciele z leśnej polany”. Dzięki niemu poznaliśmy walory prawdziwej przyjaźni.

dzień bajek

dzień bajek

W KRÓLICZKACH...

 

29.01 w grupie Króliczków odbył się Dzień Bajek. Dzieci wspólnie rozwiązywały zagadki, odszukiwały bajkowe symbole, układały puzzle i opowiadały o swoich ulubionych bohaterach. Przedszkolaki wspólnie zorganizowały mini przedstawienie pt. „Trzy świnki”. Wykonały również piękne bajkowe prace plastyczne. Na zakończenie, dzięki obejrzeniu filmu edukacyjnego, dowiedziały się, jak powstają książki dla dzieci. To był ciekawy dzień :).

 

p. Dominika

Wygenerowano w sekund: 0.04
791,285 unikalne wizyty